Nederland
| Onderdeel nummer: | FDC5661N-F085 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET N-CH 60V 4.3A SUPERSOT6 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.4505 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SuperSOT™-6 |
| Serie | Automotive, AEC-Q101, PowerTrench® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 47mOhm @ 4.3A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 1.6W (Ta) |
| Verpakking / doos | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 763 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 19 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 4.3A (Ta) |
| Base Productnummer | FDC5661 |
| FDC5661N-F085 Details PDF [English] | FDC5661N-F085 PDF - EN.pdf |




FDC5661N-F085
onsemi
De FDC5661N-F085 is een N-kanaal MOSFET-apparaat in een SuperSOT™-6 behuizing, ontworpen voor een breed scala aan toepassingen in vermogensbeheer.
60V Drain-Source spanning
4,3A continue Drain-stroom
47mΩ maximale R_DS(on)
19nC maximale poortlading
Bedrijfstemperatuurbereik van -55°C tot 150°C
Industriële kwalificatie volgens AEC-Q101 voor automotive toepassingen
Uitstekende energie-efficiëntie dankzij lage R_DS(on)
Betrouwbare prestaties in hoge-temperatuuromgevingen
Automotive-kwaliteit voor veeleisende toepassingen
Tape & Reel (TR) verpakking
SuperSOT™-6 oppervlaktebehuizing
SOT-23-6 dunne behuizing, TSOT-23-6
De FDC5661N-F085 is een actief product. Er zijn equivalente of alternatieve modellen beschikbaar. Neem voor meer informatie contact op met onze verkoopafdeling via de website.
Vermogensbeheer
Motorregeling
Automotive elektronica
Industriële toepassingen
De meest gezaghebbende datasheet voor de FDC5661N-F085 is beschikbaar op onze website. Klanten worden aangeraden deze te downloaden voor gedetailleerde technische informatie.
Klanten worden aanbevolen om offertes voor de FDC5661N-F085 op onze website aan te vragen. Ontvang een offerte, ontdek meer of profiteer van onze tijdelijke aanbieding.
FDC5614P-NL F
ON SOT-163
MOSFET N/P-CH 20V 6-SSOP
ON SOT23-6
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
FDC5661N-NL FAIRCHI
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6-SSOP
FDC5614P_NL FAIRCHILD
FET 60V 50.0 MOHM SSOT6
MOSFET P-CH 60V 3A SUPERSOT6
MOSFET P-CH 60V 3A 6SSOT
MOSFET P-CH 60V 3A SUPERSOT6
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6SSOT
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
MOSFET N-CH 60V SUPERSOT6
FDC5661N_F085 Fairchild/ON Semiconductor
MOSFET N/P-CH 20V 6SSOT
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6-SSOP
MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6SSOT
MI SOT23-6
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
FDC5661N-F085onsemi |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|