Nederland
| Onderdeel nummer: | ABM8W-14.7457MHZ-4-J1Z-T3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Abracon |
| Onderdeel van de beschrijving: | CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | ABM8W |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Belastingscapaciteit | 4pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 14.7457 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |




CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 6PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
ABM8W-14.7457MHZ-4-J1Z-T3Abracon LLC |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|