Nederland
| Onderdeel nummer: | AX3HCF3-114.0000T3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Abracon |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 114MHZ 1.8V HCSL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.8V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | ClearClock™ AX3 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCSL |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 114 MHz |
| Current - Supply (Max) | 30mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 114.285MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 156.25MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 122.88MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 200MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 114.285MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 114MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 114.285MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 100MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 200MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 120MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 114MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 125MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 122.88MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 200MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 156.25MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 100MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 122.88MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 100MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 120MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 120MHZ 1.8V HCSL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
AX3HCF3-114.0000T3Abracon LLC |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|