Nederland
| Onderdeel nummer: | AX7PAF1-869.2150C |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Abracon |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 869.2150MHZ LVPECL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | ClearClock™ AX7 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 8-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | LVPECL |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 869.215 MHz |
| Current - Supply (Max) | 94mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 86mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 810.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 869.2150MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 810.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 807.7038MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 807.7038MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 900.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 880.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 904.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 810.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 869.2150MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 807.7038MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 819.2000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 880.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 904.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 819.2000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 819.2000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 900.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 904.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 900.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 880.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
AX7PAF1-869.2150CAbracon LLC |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|