Nederland
| Onderdeel nummer: | PCA-6-LA-06-HL-3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Adam Tech |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN FFC BOTTOM 6POS 0.5MM R/A |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.655 |
| 200+ | $0.2538 |
| 500+ | $0.2451 |
| 1000+ | $0.2408 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | PCA |
| toonhoogte | 0.020" (0.50mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Aantal posities | 6 |
| montage Type | Surface Mount, Right Angle |
| mating Cycles | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| vergrendeling Feature | Slide Lock |
| Materiaal behuizing | Thermoplastic |
| behuizing Kleur | Natural |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Hoogte boven Board | 0.091" (2.30mm) |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |
| Kenmerken | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB Dikte | 0.30mm |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 0.5A |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | - |
| Contact Finish | Tin |
| Connector / Contact Type | Contacts, Bottom |
| Cable End Type | Straight |
| Base Productnummer | PCA-6-LA |
| actuator Materiaal | Thermoplastic |
| actuator Color | Black |




CONN FFC BOTTOM 12POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC TOP 4POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC TOP 6POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC BOTTOM 24POS 1MM RA
CONN FFC FPC BOTTOM 20POS 1MM RA
CONN FFC BOTTOM 4POS 0.5MM R/A
CONN FFC BOTTOM 12POS 0.5MM R/A
CONN FFC BOTTOM 6POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC BOTTOM 10POS 1MM RA
CONN FFC FPC TOP 10POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC BOTTOM 30POS 1MM RA
CONN FFC FPC TOP 6POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC TOP 12POS 0.5MM R/A
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC BOTTOM 26POS 1MM RA
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC TOP 4POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC TOP 10POS 0.5MM R/A
CONN FFC FPC BOTTOM 12POS 1MM RA
CONN FFC BOTTOM 4POS 0.5MM R/A
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
PCA-6-LA-06-HL-3Adam Tech |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|