Nederland

| Onderdeel nummer: | 1/8AA24-N30-I5-25PPM-H |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Advanced Energy |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 125V 15W |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1,002.1023 |
| 200+ | $941.1748 |
| 500+ | $909.7232 |
| 1000+ | $894.1836 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 125V |
| Voltage - Input (Min) | 23V |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Type | High Voltage - Non-Isolated Module |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 2.97" L x 1.50" W x 1.31" H (75.4mm x 38.1mm x 33.4mm) |
| Serie | UltraVolt® AA |
| Vermogen (Watt) | 15 W |
| Verpakking / doos | 11-DIP Module |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 65°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Heat Sink |
| doeltreffendheid | - |
| Current - Output (Max) | 240mA |
| Beheersfuncties | Enable, Active Low |
| Base Productnummer | 1/8AA24 |
| Goedkeuringsbureau | CE, cURus |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
DC DC CONVERTER 125V 15W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
1/8AA24-N30-I5-25PPM-HAdvanced Energy |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|