Nederland
| Onderdeel nummer: | ATS-09H-119-C1-R0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | HEATSINK 45X45X20MM XCUT |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 100+ | $4.325 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Breedte | 1.772" (45.00mm) |
| Type | Top Mount |
| Thermische weerstand @ Natural | - |
| Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom | 4.65°C/W @ 100 LFM |
| Vorm | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Vermogensverlies @ Temperatuur Rise | - |
| pakket Gekoelde | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| materiaal Finish | Blue Anodized |
| Materiaal | Aluminum |
| Lengte | 1.772" (45.00mm) |
| Vinhoogte | 0.790" (20.00mm) |
| Diameter | - |
| Base Productnummer | ATS-09H |
| Attachment Method | Push Pin |




HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X15MM XCUT
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 45X45X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X25MM XCUT
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X25MM XCUT
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
ATS-09H-119-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|