Nederland
| Onderdeel nummer: | ATS-17B-133-C1-R0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | HEATSINK 70X70X10MM XCUT |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 100+ | $6.3612 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Breedte | 2.756' (70.00mm) |
| Type | Top Mount |
| Thermische weerstand @ Natural | - |
| Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom | 7.41°C/W @ 100 LFM |
| Vorm | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Vermogensverlies @ Temperatuur Rise | - |
| pakket Gekoelde | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| materiaal Finish | Blue Anodized |
| Materiaal | Aluminum |
| Lengte | 2.756' (70.00mm) |
| Vinhoogte | 0.394' (10.00mm) |
| Diameter | - |
| Base Productnummer | ATS-17B |
| Attachment Method | Push Pin |




HEATSINK 70X70X15MM XCUT
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X15MM XCUT
HEATSINK 60X60X20MM XCUT
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X20MM XCUT
HEATSINK 70X70X25MM XCUT
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X25MM XCUT
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
ATS-17B-133-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|