Nederland
| Onderdeel nummer: | 0897621321 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Onderdeel van de beschrijving: | CBL ASSY 2.92MM PLUG .086 9" |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Stijl | 2.92mm to 2.92mm |
| Serie | 89762 |
| Pakket | Bag |
| Algemene impedantie | 50 Ohms |
| Temperatuur | - |
| Lengte | 9.000" (228.60mm) |
| Ingress Protection | - |
| Frequentie - Max | 26 GHz |
| Kenmerken | - |
| Kleur | Blue |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Cable Type | Hand Formable .086 |
| Base Productnummer | 089762 |
| 2e contact geslacht | Male |
| 2e connector montagentype | Free Hanging (In-Line) |
| 2e connector bevestigingsfunctie | - |
| 2 Connector | 2.92mm Plug |
| 1e contact geslacht | Male |
| 1e connector montagetype | Free Hanging (In-Line) |
| 1e connector bevestigingsfunctie | - |
| 1 Connector | 2.92mm Plug |




CBL ASSY MMCX PLUG RG316 12"
CBL ASSY SMA-SMP PLUG-JACK 12"
CBL ASSY 2.92MM PLUG .086 18"
CBL ASSY MCX PLUG RG316 12"
CBL ASSY SMA-SMP PLUG-JACK 6"
CBL ASSY 2.92MM PLUG .086 10'
CBL ASSY SMA-MMCX RG316 12"
CBL ASSY MMCX PLUG RG316 6"
CBL ASSY SMA-MMCX RG316 6"
CBL ASSY SMA-MMCX RG316 18"
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12"
CBL ASSY 2.92MM PLUG .086 6"
CBL ASSY 2.92MM PLUG .086 12"
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 6"
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 10'
CBL ASSY 2.92MM PLUG .086 15"
CBL ASSY SMA-SMP PLUG-JACK 9"
CBL ASSY SMA-MCX RG316 6"
CBL ASSY SMA-MMCX RG316 12"
CBL ASSY MCX PLUG RG316 18"
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
0897621321Molex |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|