Nederland

| Onderdeel nummer: | 1-1546105-0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Onderdeel van de beschrijving: | TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $6.9796 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | 6-7.5mm |
| Wire Meter of Bereik - mm² | 0.05-3mm² |
| Wire Gauge of Range - AWG | 12-30 AWG |
| Voltage - UL | 300V |
| Type | Plug, Female Sockets |
| Moment - Schroef | 0.79 Nm (7.0 Lb-In) |
| Klemtype | Screw - Rising Cage Clamp |
| Standaard pakketje | 400 |
| Serie | Buchanan |
| Screw Grootte | M3 |
| Posities Per Level | 10 |
| Plug Wire Entry | 270° |
| toonhoogte | 0.200" (5.08mm) |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 110°C |
| Aantal posities | 10 |
| Aantal Levels | 1 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 11 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Isolatiehoogte | 0.984" (25.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| header Orientation | - |
| Kenmerken | Retention Latches (Non-Wire Side) |
| gedetailleerde beschrijving | 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270° Free Hanging (In-Line) |
| Current - UL | 15A |
| Current - IEC | - |
| Contact Staart Lengte | - |
| Neem contact op met parfumafwerking | Tin |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Kleur | Black |




TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
TERM BLK 35 DEGREE 16POS 5.08MM
TERM BLK 18POS 35DEG 5.08MM PCB
TERM BLK 17POS 35DEG 5.08MM PCB
TERM BLK 35 DEGREE 17POS 5.08MM
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.438"
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM
TERM BLK 35 DEGREE 19POS 5.08MM
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.438"
TERM BLK 19POS 35DEG 5.08MM PCB
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM
TERM BLK 35 DEGREE 18POS 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
1-1546105-0Agastat Relays / TE Connectivity |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|