Nederland

| Onderdeel nummer: | 8-146455-3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Onderdeel van de beschrijving: | 33 MODII HDR SRST UNSHRD STKG |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $9.8233 |
| 250+ | $3.9199 |
| 500+ | $3.7889 |
| 1000+ | $3.7241 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Standaard pakketje | 2,500 |
| Serie | AMPMODU Mod II |
| Afstand tussen rijen | - |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Bulk |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities | 33 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Staart | 0.110" (2.800mm) |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.200" (5.080mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.130" (3.300mm) |
| Lengte - algehele pin | 0.440" (11.176mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | 33 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Tin |
| Kleur | Black |




CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 37POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 36POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 38POS 0.1 STACK T/H TIN
35 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
34 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
32 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
33 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
CONN HEADR BRKWAY .100 72POS R/A
38 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
35 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
30 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
CONN HDR 31POS 0.1 STACK T/H TIN
37 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
31 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H TIN
36 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
32 MODII HDR SRST UNSHRD STKG
40 MODII HDR SRST B/A 100 W/HD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
8-146455-3Agastat Relays / TE Connectivity |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|