Nederland

| Onderdeel nummer: | 86130402124265E1LF |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Amphenol Aorora |
| Onderdeel van de beschrijving: | STD HDR 40P |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1120+ | $1.4762 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Cable/Wire |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | Quickie™ |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tray |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 40 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Isolatiehoogte | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Gray |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | Keying Slot |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Circular |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Lengte - Post | - |
| Contact Lengte - Paring | 0.240" (6.10mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold or Gold-Palladium |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | 86130402 |
| toepassingen | - |




CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
8613 M LF CNR
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN RCPT 40POS IDC 28AWG GOLD
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN RCPT 40POS IDC 28AWG GOLD
CONN RCPT 40POS IDC 28AWG GOLD
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/02/25
2025/01/17
2025/05/8
2024/01/20
86130402124265E1LFAmphenol ICC (FCI) |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|