Nederland

| Onderdeel nummer: | 353LB3I742T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CTS Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $4.7923 |
| 200+ | $1.8558 |
| 500+ | $1.7898 |
| 1000+ | $1.7582 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | VCXO |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | 353 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 74.25 MHz |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC VCXO 65.5360MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 2.0480MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 74.1758MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 49.1520MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 60.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 65.5360MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 60.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 74.1758MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCMOS
XTAL OSC VCXO 2.0480MHZ HCMOS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
353LB3I742TCTS-Frequency Controls |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|