Nederland
| Onderdeel nummer: | 643H5005C2R |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CTS Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3000+ | $2.8767 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | 643H |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCSL |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 50 MHz |
| Current - Supply (Max) | 60mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/06/19
2025/08/1
2025/01/17
2024/01/20
643H5005C2RCTS-Frequency Controls |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|