Nederland

| Onderdeel nummer: | 654C15004I2T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CTS Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $2.4057 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | 654C |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±30ppm |
| Frequentie | 150 MHz |
| Current - Supply (Max) | 65mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 22mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 148.351648MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 148.351648MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 148.351648MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 148.351648MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
654C15004I2TCTS-Frequency Controls |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|