Nederland
| Onderdeel nummer: | CA32C2704INT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CTS Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3000+ | $0.8413 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | CA32 |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | HCMOS, TTL |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±30ppm |
| Frequentie | 27 MHz |
| Current - Supply (Max) | 40mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
CA32C2704INTCTS-Frequency Controls |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|