Nederland

| Onderdeel nummer: | CLB-403-11A3N-W-A/40 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Carling Technologies |
| Onderdeel van de beschrijving: | CIRCUIT BREAKER |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 500+ | $3.3589 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 32 V |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Serie | CLB |
| Pakket | Bulk |
| Aantal polen | 1 |
| montage Type | Panel Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting | None |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 40A |
| Breaker Type | Thermal |
| Goedkeuringsbureau | CE, cUL, TUV, UL1077, UL1500 |
| actuator Type | Push to Reset |




CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIR BRKR THRM 40A 250VAC 32VDC
CIRCUIT BREAKER 40A METAL M11 BU
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
CLB-403-11A3N-W-A/40Carling Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|