Nederland

| Onderdeel nummer: | MA2-B-64-620-1-A32-2-C |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Carling Technologies |
| Onderdeel van de beschrijving: | CIRCUIT BREAKER |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3+ | $50.0759 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 80 V |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Serie | M |
| Pakket | Bulk |
| Aantal polen | 2 |
| montage Type | Panel Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting | None |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 20A |
| Breaker Type | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Goedkeuringsbureau | CCC, CSA, UL1077 |
| actuator Type | Rocker |




CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
MA2-B-64-620-1-A32-2-CCarling Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|