Nederland
| Onderdeel nummer: | BWNC00372926681K00 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Chilisin Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | INDUCTOR RF |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.2017 |
| 200+ | $0.0805 |
| 500+ | $0.0778 |
| 1000+ | $0.0765 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.146" L x 0.114" W (3.70mm x 2.90mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | BWNC |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 15 @ 796kHz |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -25°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 796 kHz |
| Inductie | 680 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 2MHz |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 28Ohm Max |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 65mA |




INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
INDUCTOR RF
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
BWNC00372926681K00Chilisin Electronics |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|