Nederland
| Onderdeel nummer: | CDSA40R2W |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | ChromeLED |
| Onderdeel van de beschrijving: | DISPLAY 7SEG 0.40" SGL RED 14DIP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $2.6016 |
| 200+ | $1.0384 |
| 500+ | $1.0044 |
| 1000+ | $0.9874 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Golflengte - Peak | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 2V |
| Size / Dimension | 0.738" H x 0.386" W x 0.200" D (18.75mm x 9.80mm x 5.10mm) |
| Serie | - |
| Vermogensverlies (Max) | 70mW |
| Verpakking / doos | 14-DIP |
| Pakket | Tray |
| Aantal karakters | 1 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| millicandela Rating | 30mcd |
| Display-type | 7-Segment |
| Digit / Alpha Size | 0.40" (10.16mm) |
| Current - Test | 20mA |
| gemeenschappelijke pen | Common Anode |
| Kleur | Red |
| Base Productnummer | CDSA40 |




DISPLAY 7SEG 0.40" SGL YELLOW 10
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL GREEN 10D
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL YELLOW 10
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL YELLOW 14
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL AMBER 14D
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 0.52" SGL BLUE 10DI
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL RED 14DIP
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL RED 14DIP
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL GREEN 10D
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 4.00" SGL RED 10DIP
DISPLAY 7SEG 0.52" SGL GREEN 10D
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL GREEN 14D
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL GREEN 10D
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
CDSA40R2WChromeLED |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|