Nederland
| Onderdeel nummer: | MGS6243R3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cosel |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 3.3V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $45.1894 |
| 200+ | $18.0315 |
| 500+ | $17.4284 |
| 1000+ | $17.1318 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Voltage - Isolatie | 1.5 kV |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Type | Isolated Module |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) |
| Serie | MGS (6W) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 7-SIP Module |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Remote On/Off, OCP |
| doeltreffendheid | 82% |
| Current - Output (Max) | 1.6A |
| Base Productnummer | MGS6243 |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 15V
DC DC CONVERTER 15V
GAAS SCHOTTKY CHIP
SCHOTTKY DIODE,GAAS-BEAMLEAD, GB
COM SCHOTTKY-GAAS-CHIP-GC110
DC DC CONVERTER 5V
DC DC CONVERTER 5V
DC DC CONVERTER 12V
DC DC CONVERTER 5V
DC DC CONVERTER 15V
DC DC CONVERTER 12V
DC DC CONVERTER 3.3V
DC DC CONVERTER 12V
DC DC CONVERTER 15V
SCHOTTKY DIODE,GAAS-CHIP,GC210
DC DC CONVERTER 3.3V
DC DC CONVERTER 12V
DIODE,SCHOTTKY,GAAS,GC110 PACKAG
SCHOTTKY DIODE,GAAS-BEAMLEAD, 04
DC DC CONVERTER 3.3V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
MGS6243R3Cosel USA, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|