Nederland
| Onderdeel nummer: | IPW60R070P6XKSA1 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 53.5A TO247-3 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $2.7889 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 1.72mA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | PG-TO247-3 |
| Serie | CoolMOS™ P6 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 70mOhm @ 20.6A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 391W (Tc) |
| Verpakking / doos | TO-247-3 |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 4750 pF @ 100 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 100 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 600 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 53.5A (Tc) |
| Base Productnummer | IPW60R070 |
| IPW60R070P6XKSA1 Details PDF [English] | IPW60R070P6XKSA1 PDF - EN.pdf |




Infineon TO-247
INFINEON TO-247
600V, 0.07OHM, N-CHANNEL MOSFET,
IPW60R075CP Infineon Technologies
MOSFET N-CH 600V 37A TO247-3
IPW60R075 - 600V COOLMOS N-CHANN
INFINEON TO-247
INFINEON TO-247
MOSFET N-CH 650V 31A TO247-3
MOSFET N-CH 650V 39A TO247-3
INFINEON TO247
MOSFET N-CH 600V 53A TO247-3
AUTOMOTIVE
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
IPW60R070P6XKSA1Infineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|