Nederland
| Onderdeel nummer: | IPW60R280E6 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | IPW60R280E6 Infineon Technologies |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $2.0107 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 3.5V @ 430µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | PG-TO247-3 |
| Serie | CoolMOS™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 280 mOhm @ 6.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 104W (Tc) |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | TO-247-3 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 950pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 43nC @ 10V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 600V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 13.8A (Tc) |
| IPW60R280E6 Details PDF [English] | IPW60R280E6 PDF - EN.pdf |




IPW60R280E6
Y-IC is een geautoriseerde distributeur van International Rectifier (Infineon Technologies), een toonaangevende fabrikant van hoogwaardige halfgeleiderproducten.
De IPW60R280E6 is een high-performance N-kanaal MOSFET-transistor uit de CoolMOS-serie, ontworpen voor diverse toepassingen in vermogensconversie en -regeling.
600V drain-naar-bron spanning
Maximaal 280mΩ R_ds(on)
Maximaal 13,8A continue drainstroom
Breed bedrijfstemperatuurbereik van -55°C tot 150°C
Uitstekende energie-efficiëntie dankzij lage R_ds(on)
Stevige constructie voor hoge betrouwbaarheid
Geschikt voor een breed scala aan vermogensconversie toepassingen
VerpakkingsType: TO-247-3
Encapsulation: Bussysteem
Thermische eigenschappen en elektrische parameters geoptimaliseerd voor betrouwbare prestaties
Dit model is momenteel op voorraad en wordt niet snel uit de productie genomen.
Equivalent of alternatief modellen zijn beschikbaar. Neem contact op met onze salesafdeling voor meer informatie.
Voedingen
Motoraandrijvingen
Verlichtingsarmaturen
Industriële automatisering en besturing
De meest recente datasheet voor de IPW60R280E6 is beschikbaar op onze website. Klanten worden aangemoedigd deze te downloaden voor gedetailleerde technische specificaties.
Klanten wordt aanbevolen om offertes aan te vragen voor de IPW60R280E6 via onze website. Vraag nu een offerte aan of ontdek meer over dit product en ons andere aanbod.
INFINEON TO-247
MOSFET N-CH 600V 13.8A TO247-3
MOSFET N-CH 600V 13.8A TO247-3
N-CHANNEL POWER MOSFET
MOSFET N-CH 600V 16.8A TO247-3
MOSFET N-CH 650V 12A TO247-3
MOSFET N-CH 600V 13.8A TO247-3
IPW60R199CP.6R199P Original
INFINEON TO-247
IPW60R330 - 600V COOLMOS N-CHANN
MOSFET N-CH 600V 12A TO247-3
MOSFET N-CH 600V 13.8A TO247-3
MOSFET N-CH 600V 11A TO247-3
N-CHANNEL POWER MOSFET
MOSFET N-CH 600V 16A TO247-3
N-CHANNEL POWER MOSFET
INFINEON TO-247
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IPW60R280E6INFINEON |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|