Nederland
| Onderdeel nummer: | IPW90R120C3XKSA1 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET N-CH 900V 36A TO247-3 |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $10.2212 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 3.5V @ 2.9mA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | PG-TO247-3-21 |
| Serie | CoolMOS™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 120mOhm @ 26A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 417W (Tc) |
| Verpakking / doos | TO-247-3 |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 6800 pF @ 100 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 270 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 900 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 36A (Tc) |
| Base Productnummer | IPW90R120 |




IPW90R120C3XKSA1
Y-IC is een kwaliteitsverdeler van Infineon Technologies-producten, die klanten de beste producten en diensten aanbiedt.
De IPW90R120C3XKSA1 is een high-voltage, high-performance N-channel MOSFET uit de CoolMOS™-serie van Infineon Technologies. Het beschikt over een lage on-resistance en snelle schakeling, waardoor het geschikt is voor diverse toepassingen in vermogensconversie.
900V drain-naar-bron spanning
36A continue drainstroom
Maximaal 120mΩ on-resistance
Snelle schakeling met lage gate charge
N-channel MOSFET
CoolMOS™ technológie
Uitstekende efficiëntie en vermogenstoename
Betrouwbare en robuuste prestaties
Geschikt voor hoge-voltage en hoogvermogen toepassingen
De IPW90R120C3XKSA1 wordt geleverd in een TO-247-3 through-hole behuizing. Deze behuizing biedt goede thermische en elektrische eigenschappen, waardoor het ideaal is voor vermogenstoepassingen.
De IPW90R120C3XKSA1 is een actief product. Er zijn equivalente en alternatieve modellen beschikbaar, zoals de IPW90R120C3, IPW90R120C3X en IPW90R120C3XK. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons verkoopteam.
Schakelvoedingen
Motorbesturing
Ononderbroken stroomvoorzieningen (UPS)
Lasapparatuur
Industriële en medische apparatuur
De meest recente en gezaghebbende datasheet voor de IPW90R120C3XKSA1 is beschikbaar op onze website. Wij adviseren klanten om de datasheet te downloaden voor meer gedetailleerde technische informatie.
Klanten worden aanbevolen om offertes aan te vragen via onze website. Vraag nu een offerte aan of leer meer over dit product door onze website te bezoeken.
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IPW90R120C3XKSA1Infineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|