Nederland
| Onderdeel nummer: | IR11688STRPBF |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | DUAL SYNCHRONOUS RECTIFICATION C |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.1507 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 4.75V ~ 18V |
| Voltage - Input | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| Serie | SmartRectifier™ |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 13 mA |
| Base Productnummer | IR11688 |
| toepassingen | Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier |
| IR11688STRPBF Details PDF [English] | IR11688STRPBF PDF - EN.pdf |




IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IR SOP8
IR SOP8
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20SSOP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IR SOP-8
IR1168S IR
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
IR1167BSTRPBF. IR
IC GATE DRVR LOW-SIDE 20DIP
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
INFINEON SOP-8
IR11682S IR
INFINEON SOP-8
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IC SECONDARY SIDE CTRLR 8SOIC
IR116A IR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
IR11688STRPBFInfineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|