Nederland

| Onderdeel nummer: | RNC50J5903FSRE7 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Dale / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 590K OHM 1% 1/10W AXIAL |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $8.262 |
| 200+ | $3.1979 |
| 500+ | $3.0853 |
| 1500+ | $3.0298 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 |
| panel Mode | 590 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.1W, 1/10W |
| Verpakking / doos | Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Failure Rate | S (0.001%) |
| Samenstelling | Metal Film |
| Base Productnummer | RNC50 |




RES 590K OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 597 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 597 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 590K OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 597 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 597 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 590K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 590K OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 597 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 590K OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 590K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 590K OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 597 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 590K OHM 1/10W 1% AXIAL
RES 590K OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 590K OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 5.94K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 590K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 597 OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 590K OHM 1/10W 1% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
RNC50J5903FSRE7Vishay Dale |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|