Nederland
| Onderdeel nummer: | ROX100110MFKLB |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Dale / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 110M OHM 1% 4W AXIAL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm) |
| Serie | ROX |
| panel Mode | 110 MOhms |
| Vermogen (Watt) | 4W |
| Verpakking / doos | Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 180°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Oxide Film |




RES 10M OHM 1% 5.6W AXIAL
RES 10M OHM 1% 4W AXIAL
RES 127K OHM 1% 4W AXIAL
RES 150K OHM 4W 1% AXIAL
RES 110K OHM 1% 4W AXIAL
RES 150K OHM 1% 4W AXIAL
RES 150K OHM 1% 4W AXIAL
RES 10M OHM 5% 4W AXIAL
RES 10M OHM 5% 4W AXIAL
RES 12M OHM 5% 4W AXIAL
RES 10M OHM 1% 4W AXIAL
RES 13M OHM 1% 4W AXIAL
RES 13.2M OHM 1% 4W AXIAL
RES 10M OHM 5% 4W AXIAL
RES 120K OHM 5% 4W AXIAL
RES 10M OHM 5% 4W AXIAL
RES 11M OHM 1% 4W AXIAL
RES 10M OHM 5% 4W AXIAL
RES 10M OHM 2% 4W AXIAL
RES 120M OHM 5% 4W AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
ROX100110MFKLBVishay Dale |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|