Nederland
| Onderdeel nummer: | D3I7011-3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | DiTom Microwave Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | 7.00 - 11.00 GHZ ISOLATOR |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $503.5338 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VSWR | 1.25 |
| Type | Isolator |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Serie | - |
| Vermogen - Gemiddeld aanvaller | 25 W |
| Verpakking / doos | Module, SMA Connectors |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bag |
| Isolatie | 20dB |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Frequentie | 7 GHz ~ 11 GHz |
| connector Type | SMA-FEMALE |
| Base Productnummer | D3I7011 |




7.50 - 10.00 GHZ ISOLATOR
5.90 - 6.40 GHZ ISOLATOR
6.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
6.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.00 - 11.00 GHZ ISOLATOR
5.90 - 6.40 GHZ ISOLATOR
6.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.00 - 11.00 GHZ ISOLATOR
7.50 - 10.00 GHZ ISOLATOR
7.00 - 18.00 GHZ ISOLATOR
7.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.50 - 10.00 GHZ ISOLATOR
7.00 - 18.00 GHZ ISOLATOR
5.90 - 6.40 GHZ ISOLATOR
6.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.00 - 12.40 GHZ ISOLATOR
7.00 - 18.00 GHZ ISOLATOR
7.00 - 11.00 GHZ ISOLATOR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2024/06/19
2025/08/1
2025/01/17
2024/01/20
D3I7011-3DiTom Microwave |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|