Nederland

| Onderdeel nummer: | FDF620004A |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Diodes Incorporated |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO SMD |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.7465 |
| 200+ | $0.6758 |
| 500+ | $0.6527 |
| 1000+ | $0.641 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | - |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | - |
| Temperatuur | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Functie | - |
| frequentie Stabiliteit | - |
| Frequentie | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
INS QC F 10-12AWG CRIMP 100PC
IGBT Modules
INS QC F 14-16AWG CRIMP 10PC
INS QC F 10-12AWG CRIMP 10PC
INS QC F 14-16AWG CRIMP 100PC
MOSFET N-CH 20V 3A SUPERSOT6
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
MOSFET P-CH 20V 3A SUPERSOT6
PARACEL BGA
INS QC F 16-22AWG CRIMP 10PC
NICHTEK SOD923
INS QC F 16-22AWG CRIMP 100PC
MOSFET P-CH 20V 3A SUPERSOT6
DIODE MODULE 1200V 25A
DIODE MODULE 600V 60A
MOSFET N-CH 20V 3A SUPERSOT6
IGBT Modules
FDFC2P794 FAIRCHI
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
FDF620004ADiodes Incorporated |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|