Nederland
| Onderdeel nummer: | 307-030-558-212 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $12.3519 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Solder, Wire Wrap |
| Serie | 307 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 15 |
| Aantal posities | 30 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolatie | Polyester Thermoplastic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Side Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Semi Bellows |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 307-030 |




CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 30POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
307-030-558-212EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|