Nederland
| Onderdeel nummer: | 317-013-542-602 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | 317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 1 |
| Beëindiging | Wire Wrap |
| Serie | 317 |
| Uitlezen | Single |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities / Bay / Row | 13 |
| Aantal posities | 13 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.144" (3.66mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever with Back-Up Spring |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Single Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 317-013 |




317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
317 SERIES (.156" (3.96MM) CONTA
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
317-013-542-602EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|