Nederland
| Onderdeel nummer: | 333-068-520-208 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $11.7401 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 333 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 34 |
| Aantal posities | 68 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyester Thermoplastic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 333-068 |




CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
333-068-520-208EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|