Nederland
| Onderdeel nummer: | 345-024-540-603 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $12.0985 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 1 |
| Beëindiging | Wire Wrap |
| Serie | 345 |
| Uitlezen | Single |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities / Bay / Row | 24 |
| Aantal posities | 24 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyester Thermoplastic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Single Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 345-024 |




CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 24POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
345-024-540-603EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|