Nederland
| Onderdeel nummer: | 345-029-523-158 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $12.8444 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 1 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 345 |
| Uitlezen | Single |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities / Bay / Row | 29 |
| Aantal posities | 29 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyester Thermoplastic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerken | Card Guides |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Single Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 345-029 |




CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 29POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
345-029-523-158EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|