Nederland

| Onderdeel nummer: | 395-016-524-812 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $8.2146 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 395 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 8 |
| Aantal posities | 16 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyester Thermoplastic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 395-016 |




CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 16POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/01/15
2025/01/17
2024/06/6
2024/09/9
395-016-524-812EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|