Nederland
| Onderdeel nummer: | 395-060-525-201 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $10.2317 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 395 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 30 |
| Aantal posities | 60 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyester Thermoplastic |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 395-060 |




CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
395-060-525-201EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|