Nederland
| Onderdeel nummer: | 630-7W2-650-2T6 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 2000+ | $10.4381 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Nominale spanning | 125V |
| Beëindiging | Solder |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) - 7W2 |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Serie | 630-C |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 7 (5 + 2 Power) |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - |
| flens Feature | Mating Side (4-40) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Kenmerken | Board Lock |
| diëlektrische materiaal | Polyester Thermoplastic |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5A, 20A |
| contact type | Signal and Power |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contactformulier | - |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| connector Style | D-Sub, Combo |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | 630-7W2 |
| Backset Spacing | 0.370" (9.40mm) |




CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SLDR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/12/30
2025/02/11
2025/02/20
2025/02/23
630-7W2-650-2T6EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|