Nederland
| Onderdeel nummer: | 837-024-523-112 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $48.079 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 1 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 837 |
| Uitlezen | Single |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities / Bay / Row | 24 |
| Aantal posities | 24 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Side Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Single Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 837-024 |




CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
837 HIGH TEMP' SERIES (.156" (3.
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
837 HIGH TEMP' SERIES (.156" (3.
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
837 HIGH TEMP' SERIES (.156" (3.
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
837 HIGH TEMP' SERIES (.156" (3.
837 HIGH TEMP' SERIES (.156" (3.
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
837 HIGH TEMP' SERIES (.156" (3.
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
837-024-523-112EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|