Nederland
| Onderdeel nummer: | 846-066-520-201 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $56.4246 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 846 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.125" (3.18mm) |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 33 |
| Aantal posities | 66 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Diallyl Phthalate (DAP) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 846-066 |




CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.125
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
846-066-520-201EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|