Nederland
| Onderdeel nummer: | 857-014-420-202 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $58.4939 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | 857 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 7 |
| Aantal posities | 14 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Semi Bellows |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | - |
| Contact Finish | Tin |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 857-014 |




CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 14POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2024/12/30
2025/02/11
2025/02/20
2025/02/23
857-014-420-202EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|