Nederland
| Onderdeel nummer: | 896-060-540-203 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EDAC Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 25+ | $70.756 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging rijen | 2 |
| Beëindiging | Wire Wrap |
| Serie | 896 |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.125" (3.18mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 30 |
| Aantal posities | 60 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Base Productnummer | 896-060 |




CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
896-060-540-203EDAC Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|