Nederland

| Onderdeel nummer: | F1772SX248231KKMT0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $2.2464 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 630V |
| Nominale spanning - AC | 310V |
| Tolerantie | ±10% |
| Beëindiging | PC Pins |
| Standaard pakketje | 100 |
| Size / Dimension | 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) |
| Serie | F1772S |
| ratings | X2 |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tray |
| Verpakking / doos | Radial |
| Andere namen | 1772SX248231KKMT0 |
| Temperatuur | -55°C ~ 110°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 21 Weeks |
| Afstand tussen de draden | 1.083" (27.50mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | Polyester, Metallized |
| gedetailleerde beschrijving | 0.82µF Film Capacitor 310V 630V Polyester, Metallized Radial |
| Capaciteit | 0.82µF |
| toepassingen | EMI, RFI Suppression |
| F1772SX248231KKMT0 Details PDF [English] | F1772SX248231KKMT0 PDF - EN.pdf |




CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
F1772SX248231KKMT0Electro-Films (EFI) / Vishay |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|