Nederland
| Onderdeel nummer: | P6KE7.5HE3/54 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | TVS DIODE 6.05V 11.7V DO204AC |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 6.05V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 11.7V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 6.75V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AC (DO-15) |
| Standaard pakketje | 4,000 |
| Serie | Automotive, AEC-Q101, TransZorb® |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Deelstatus | Obsolete |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 51.3A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| Base Part Number | P6KE |
| toepassingen | Automotive |
| P6KE7.5HE3/54 Details PDF [English] | P6KE7.5HE3/54 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO204AC
TVS DIODE 60.7VWM 108VC DO204AC
TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC DO204AC
TVS DIODE 64.1VWM 108.15VC DO204
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 60.7VWM 108VC DO204AC
TVS DO-15 60.7V 600W UNI
TVS DIODE 60.7V 108V DO204AC
TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC DO204AC
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO204AC
TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO15
TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC DO204AC
TVS DIODE 6.05V 11.7V DO204AC
TVS DIODE 6.4V 11.3V DO15
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO204AC
TVS DIODE 64.1VWM 108.15VC DO204
TVS DIODE 6.05VWM 11.7VC DO204AC
TVS DIODE 64.1VWM 103VC DO15
TVS DIODE 6.4V 11.3V DO204AC
TVS DIODE 64.1V 103V DO15
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen



2024/04/27
2025/01/20
2025/01/15
2025/01/17
P6KE7.5HE3/54Electro-Films (EFI) / Vishay |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|