Nederland
| Onderdeel nummer: | PLT0805Z7771LBTS |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES SMD 7.77KOHM 0.01% 1/4W 0805 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $6.552 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.01% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±5ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 0805 |
| Standaard pakketje | 1 |
| Size / Dimension | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| Serie | PLT |
| panel Mode | 7.77 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.033" (0.84mm) |
| Kenmerken | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| gedetailleerde beschrijving | 7.77 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film |
| Samenstelling | Thin Film |




RES SMD 7.87KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.77KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.96KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.87KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.59KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 806 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 787 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 796 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.96KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 796 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 787 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 768 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 768 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 759 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 777 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.68KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 759 OHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.59KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 7.68KOHM 0.01% 1/4W 0805
RES SMD 777 OHM 0.01% 1/4W 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
PLT0805Z7771LBTSElectro-Films (EFI) / Vishay |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|