Nederland
| Onderdeel nummer: | TPSMP24-E3/84A |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | TVS DIODE 19.4V 34.7V DO220AA |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 19.4V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 34.7V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 21.6V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-220AA (SMP) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Serie | PAR®, eSMP® |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Deelstatus | Obsolete |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-220AA |
| Temperatuur | -65°C ~ 185°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 11.5A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| TPSMP24-E3/84A Details PDF [English] | TPSMP24-E3/84A PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC DO220AA
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO220AA
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO220AA
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO220AA
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO220AA
TVS DIODE 17.8V 31.9V DO220AA
TVS DIODE 17.8V 31.9V DO220AA
TVS DIODE 19.4VWM 34.7VC DO220AA
TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC DO220AA
TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC DO220AA
TVS DIODE 18.8V 30.6V DO220AA
TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC DO220AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO220AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO220AA
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO220AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO220AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO220AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO220AA
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO220AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO220AA
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
TPSMP24-E3/84AElectro-Films (EFI) / Vishay |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|