Nederland
| Onderdeel nummer: | TZM5230F-GS18 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE ZENER SOD80 |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 4.7V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.1V @ 200mA |
| Tolerantie | - |
| Leverancier Device Pakket | SOD-80 |
| Standaard pakketje | 10,000 |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Vermogen - Max | 500mW |
| Deelstatus | Obsolete |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Temperatuur | 175°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 1900 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving | Zener Diode 4.7V 500mW Surface Mount SOD-80 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 5µA @ 2V |
| TZM5230F-GS18 Details PDF [English] | TZM5230F-GS18 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER SOD80
TZM5230B-GS08(4V7) VISHAY
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
TZM5230F-GS18Electro-Films (EFI) / Vishay |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|