Nederland
| Onderdeel nummer: | SG-8018CE 20.971520M-TJHSA0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Epson |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 20.971520MHZ CMOS SM |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $0.5567 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.62V ~ 3.63V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | SG-8018 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Functie | Standby (Power Down) |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 20.97152 MHz |
| Current - Supply (Max) | 8.1mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 1.1µA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 20.9715MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 21.1680MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.9450MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.9500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.971520MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 20.9500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 21.1680MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.8300MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.9450MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.8290MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 21.1000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 21.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.8300MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 21.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.9160MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.9715MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.9160MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 21.005084MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 21.005084MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 21.1000MHZ CMOS SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
SG-8018CE 20.971520M-TJHSA0EPSON |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|