Nederland
| Onderdeel nummer: | SG-8018CG 28.7560M-TJHPA0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Epson |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 28.7560MHZ CMOS SMD |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $0.5303 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.62V ~ 3.63V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serie | SG-8018 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 28.756 MHz |
| Current - Supply (Max) | 8.1mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 3.5mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 28.7500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.636630MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 28.891426MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 28.9740MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.8125MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.637080MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 28.8000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.7040MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.7560MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.6364MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.636630MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 28.7040MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.637080MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 28.9350MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.7500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.6364MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.891426MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 28.9350MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.8125MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 28.8000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
SG-8018CG 28.7560M-TJHPA0EPSON |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|