Nederland

| Onderdeel nummer: | SG-8101CG 33.2300M-TBGPA0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Epson |
| Onderdeel van de beschrijving: | SG-8101CG 33.2300M-TBGPA0: OSC M |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $1.9339 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.8V ~ 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SG-8101 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±15ppm |
| Frequentie | 33.23 MHz |
| Current - Supply (Max) | 6.8mA (Typ) |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 3.5mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | SG-8101 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




SG-8101CG 33.2800M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CG 33.2500M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CG 33.2300M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2800M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CG 33.1780M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2500M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2300M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CG 33.2300M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2000M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2500M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CG 33.1776M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CG 33.2800M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2000M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2500M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CG 33.2000M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CG 33.1780M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CG 33.1780M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CG 33.2000M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CG 33.1776M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CG 33.1780M-TBGPA0: OSC M
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
SG-8101CG 33.2300M-TBGPA0EPSON |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|