Nederland
| Onderdeel nummer: | IR12-21C/TR8 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Everlight Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | EMITTER IR 940NM 65MA SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.0602 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Golflengte | 940nm |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Kijk hoek | 160° |
| Type | Infrared (IR) |
| Serie | - |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ Als | 0.5mW/sr @ 20mA |
| Verpakking / doos | 2-SMD, No Lead |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| oriëntering | Side View |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type | Surface Mount, Right Angle |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 65mA |
| Base Productnummer | IR12-21 |
| IR12-21C/TR8 Details PDF [English] | IR12-21C/TR8 PDF - EN.pdf |




IR12-21C/TR8
Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van Everlight Electronics, een gerenommeerde fabrikant van opto-elektronische componenten. Wij bieden klanten de beste producten en diensten.
De IR12-21C/TR8 is een infrarood (IR) lichtgevende diodes (LED) in een oppervlakmontage- en right-angle behuizing. De diode heeft een golflengte van 940 nm en een breed gezichtsveld van 160 graden.
Infrarood (IR) LED met een golflengte van 940 nm
Brede gezichtsveld van 160 graden
Oppervlaktemontage met right-angle behuizing
2-SMD, lead-vrij ontwerp
Compact en ruimtebesparend ontwerp
Breed gezichtsveld voor diverse toepassingen
Geschikt voor geautomatiseerde pick-and-place montage
Tape en reel (TR) verpakking
2-SMD, lead-vrij behuizing
Bedrijfstemperatuurbereik: -25°C tot 85°C
De IR12-21C/TR8 is een actief product. Er zijn momenteel geen directe equivalenten of vervangende modellen beschikbaar. Voor verdere assistentie kunt u contact opnemen met ons verkoopteam via de Y-IC website.
Infrarood datatransmissie
Nabijheidssensoren
Bewegingsdetectie
Toepassingen in afstandsbedieningen
De meest recente datasheet voor de IR12-21C/TR8 vindt u op de Y-IC website. Wij raden u aan deze te downloaden voor de nieuwste technische specificaties en productinformatie.
Klanten worden aanbevolen om offertes aan te vragen voor de IR12-21C/TR8 via de Y-IC website. Vraag nu een offerte aan om te profiteren van onze aanbieding voor een beperkte tijd.
IR SOT23-3
0-5% VOL. CO2 INFRARED GAS SENSO
0-5% VOL. CO2 INFRARED GAS SENSO
IR120618TRPBF IRF
EVERLIG 0603+
19MM, 100% VOLUME CO2 INFRARED G
EVERLIGHT LED
IR120718 IR
IR12071B Original
EVERLIGHT LED
DC DC CONVERTER +/-5V 3W
DC DC CONVERTER 5V 3W
IR1206-25CY IR
16MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
19MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
16MM,0-5% VOLUME CO2 INFRARED GA
19MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/06/19
2025/08/1
2025/01/17
2024/01/20
IR12-21C/TR8Everlight Electronics Co Ltd |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|